O nas

/

O nas

Biuro NewPest

Jesteśmy dystrybutorem produktów do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Zapewniamy naszym klientom kompleksową ofertę preparatów, akcesoriów i sprzętu do zwalczania oraz monitoringu szkodników. Duża wagę przywiązujemy do innowacyjnych produktów, które wciąż uzupełniają naszą ofertę o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie preparatów i sprzętu dla DDD.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z profesjonalnymi firmami w branży dobraliśmy optymalnie asortyment, aby sprostać wymaganiom każdego klienta. Współpracujemy z wiodącymi producentami z Europy. Proponujemy klientom produkty naszej marki, które poddaliśmy szczególnej selekcji i chcemy promować pod logiem NewPest®. Producenci gotowi to takiej współpracy wsparli nas swoim zapleczem technicznym i doświadczeniem.

Nasz zespół uczestniczy w szkoleniach, aby zapewnić klientom profesjonalne doradztwo oraz wsparcie w przypadku wymagających wyzwań w branży. Oferujemy usługi konsultingowe oraz wsparcie w rejestracji produktów biobójczych w Polsce.

Zapraszamy do współpracy!

O nas

Zapewniamy klientom kompleksową ofertę preparatów, akcesoriów i sprzętów do zwalczania szkodników.

Godziny pracy

Poniedziałek: 8:00 – 16:00
Wtorek: 8:00 – 16:00
Środa: 8:00 – 16:00
Czwartek: 8:00 – 16:00
Piątek: 8:00 – 16:00
Sobota: zamknięte
Niedziela: zamknięte

Kontakt

Jagiellońska 1J
43-600 Jaworzno

biuro@newpest.com.pl

+48 790 690 683

© 2024 Newpest

Strony internetowe: fondo.pl